Akvarell ecsettoll készlet FUJI
Átlagos értékelés: | Nem értékelt |
Akvarell festékkel töltött japán ecsettoll készlet | |
Elérhetőség: | Raktáron |
|
|
Várható szállítás: | 2025. április 03. |
Leírás és Paraméterek
Élénk, hagyományos japán színösszeállítás, japán tájképek festésére tökéletes színösszeállítás. Könnyen kezelhető pontban végződő szintetikus szálú körecsetek.
Rendkívül praktikus, hordozható, azonnal és többször használható, remek minőség.
Akvarellek, felnőtt színezők, kifestők, ázsiai és európai kalligráfia, anime, manga illusztrációk alkotására. Kezdőknek és haladóknak egyaránt ajánljuk.
A csomag egy praktikus áttetsző, visszazárható tokban 14 db hagyományos japán árnyalatú ecsettollat tartalmaz, emellett a készlet része egy fekete ThinLINE kontúr ecsettoll, mely vízoldatlan festéket tartalmaz, valamint egy vízzel tölthető ecsettoll. Az ecsethegyek egymáshoz érintésével ombre hatást érhet el. Ha az ecsethegyet vízbe mártja, halványabb árnyalatot ér el. Kezdje a festést az erős árnyalattal majd a vízzel tölthető ecsettel halványítsa azt.
A csomag az alábbi színű akvarell árnyalatokat tartalmazza: cseresznyevirág, halványpiros, vörös, narancs, sárga, sárgás zöld, barnás zöld, örökzöld, égszínkék, indigó, ultramarin, lila okker, barna, valamint a vizes ecsetet és a fekete kontúrt.
Gyártója az immár 300 éves hagyományokkal rendelkező Akashiya, mely az ecseteit máig kézzel gyártja. Az ecsettollakban a hagyományokat párosították a praktikummal. A festék a modern papírokon is használható, a még szebb hatás elérése érdekében javasoljuk japán rizspapír illetve akvarell papír használatát.
Származási hely | Japán |
Méret | 230 x 184 x 18 mm |